Красивий дизайн підвісних стель

Красивий дизайн підвісних стель
Підвісні стелі користуються популярністю вже досить давно. І це не дивно, адже існує велика різноманітність таких конструкцій, що дозволяє підібрати ідеальний варіант, який стане прикрасою інтер’єру.

До того ж, за допомогою підвісної стелі можна зробити приміщення світлішим, просторішим або зовсім створити справжній шедевр. Давайте подивимося різновиди сучасних стель, а також розберемо їх переваги і недоліки.

Якщо ви збираєтеся зробити не просту стелю, а з незвичайними конструкціями, то вибирайте основу з гіпсокартону. Таке рішення дозволить утілити абсолютно будь-яку ідею, яку тільки захочете.

Проте, робити таку стелю завжди треба з урахуванням особливостей приміщення і планованого дизайну. Приміром, багаторівнева конструкція добре поєднуватиметься з мінімалістським інтер’єром. Але з іншим варіантом він може виглядати не так гармонійно.

Варто відмітити, що установка такої стелі досить складна і трудомістка, тому рекомендуємо звернутися по допомогу до професіоналів. Вони не лише правильно розроблять і встановлять стелю, але і акуратно закладуть стики листів. Крім того, за бажанням вони можуть вбудувати світильники або прості лампи.


Плиткові підвісні стелі

Якщо попередній варіант дозволяє робити приголомшливі конструкції, то цей вид дуже простий і лаконічний. Він має відносно невисоку вартість, тому найчастіше такі стелі встановлюють в офісах і інших подібних приміщеннях. Одним з найголовніших плюсів плиткових стель є можливість в лічені хвилини дістатися до комунікації. Не можна не відмітити порівняно низьку вартість таких конструкцій.

Безумовно одним з найбільших недоліків плиткових стель є їх крихкість. При падінні плитка дуже легко б’ється.