Ремонт в ванній кімнаті та туалеті

Ремонт в ванній кімнаті та туалеті
З туалетною кімнатою розібратися набагато простіше, ніж з ванною. Все, що треба, це вибрати безпосередньо сам унітаз.

Вибирати модель треба не тільки по зовнішньому виду, але і по технічним характеристикам. Краще брати унітаз де для злива води є дві кнопки: для звичайного і економного змиву води. Ціна компакт-диска залежить від якості і матеріалу з якого він зроблений повідомляє Як робити ремонт.

Чим вище якість тим довше прослужить виріб у деяких випадках гарантія дається на термін до 30 років.

Існують визначені вимоги розташування унітазу: він повинен бути сполучений з стояком і його заборонено розташовувати над житловими приміщеннями. Так що, якщо планується перенесення унітазу у інше місце слідує викликати фахівця для того щоб він визначив чи можна його переносити, і як краще це зробити.

Ремонт у ванній кімнаті

Для ванної кімнати будматеріали і обладнання підібрати набагато складніше. До прикладу вибираючи покриття для стелі треба передбачати чинник підвищеної вологості у приміщенні, і передбачити можливість того, що можуть затопити сусіди зверху. Самий простий варіант – це фарбування. Тоді у випадку форс – мажору потрібно буде лише перефарбувати стелю. Можна вибрати рейкову підвісну стелю, планки не будуть протікати, а виглядати стеля буде дуже естетично і сучасно. Самі оптимальні стелі роблять з спеціальної плівки, яка витримує протікання згори. Але стеля стане схожа, на великий пухир. Щоб надати їй знову нормальний вид, потрібно викликати фахівців чи зробити це самому.

На підлогу ванної частіше всього кладуть плитку. Вона повинна бути міцною і не ковзати. Стіни теж можна викласти плиткою скляною чи керамічною. А можна і просто пофарбувати фарбою. Для ексклюзивних і елітних ванн кімнат використовують натуральний камінь, мозаїку чи смальту.

І звичайно саме головне – це вибір безпосередньо самої ванни. Є декілька варіантів: сталева чавунна чи акрилова. Сталева ванна легка і порівняно недорога, але вода в ній остигає занадто швидко. Чавунна довше тримає тепло, але вона досить громіздка і старомодна. І самі популярні у наше час – це акрилові ванни. Вони легкі з хорошою термоізоляцією, різні по формі і за кольором. У них передбачена можливість легкої і швидкої реставрації, якщо з’являться тріщинки. Набор для неї продається у спеціалізованих магазинах.