Хмельницький. Побудувати будинок під ключ - справа відповідальна, і ми це прекрасно розуміємо. Тому робимо все, щоб замовник залишився задоволений виконаною роботою, а будівлі, зведені нашими фахівцями, відповідали всім вимогам якості, були зручними, комфортними і безпечними.
Контакти

Будівництво під ключ

Ми пропонуємо будівництво під ключ в Хмельницьку та області:

 • котеджів, елітних будинків та садиб;
 • заміських дач;
 • приватних будинків різної поверховості;
 • таунхаусів.

На етапі переговорів з клієнтом обов'язково визначається матеріал, з якого будемо будувати майбутнє будівлю. Це може бути:

 • газо-, шлако і пінобетон;
 • цегла;
 • поризований камінь;
 • деревина;
 • пінополістиролбетон.

У кожного з будматеріалів є свої переваги і недоліки, які необхідно врахувати ще до початку будівельних робіт. Також ми використовуємо різні технології будівництва. Цегляні будинки довговічні, відрізняються високими якісними характеристиками і дозволяють застосовувати складні архітектурні форми.

Будинки з піноблоків не менше міцні, але вартість будівельного матеріалу в значній мірі здешевлює будівництво. Газобетон забезпечить теплоту і геометричну точність форм. Каркасне будівництво триває недовго, значно дешевше, передбачає широку варіативність обробки. Будинки з СІП панелей вважаються енергоефективними, служить досить довго. Відмінними матеріалами для будівництва є зруб і брус. Будівлі виходять красивими і екологічними. Але, з огляду на деякі особливості дерева, вимагають попередньої підготовки, обробки спеціальними матеріалами, які знижують пожежонебезпечність.

Будівництво будинку під ключ передбачає також і обробку його фасаду. Враховуються особливості основного будівельного матеріалу.

Так, наприклад, якщо основний матеріал будівлі це піноблоки, тоді утеплення можна і не проводити. Товщина стін в такому разі становить приблизно 500 мм, а цього цілком вистачить для гарної теплоізоляції. Однак, не облицьовувати ПІНОБЛОЧНИХ стіну просто не можна, адже сам по собі матеріал не має естетичного вигляду.

Будівництво дерев'яних будинків навпроти, облицьовувати зовсім не обов'язково, а ось без якісного утеплювача не обійтися.

До кожного приватного будинку, незалежно від того з якого матеріалу він побудований, висуваються основні вимоги. Він повинен бути теплим, екологічно безпечним і комфортним для клієнта.

Який би матеріал ви не вибрали, фахівці компанії «СТЕЛЬМАХ» зроблять все, щоб готовий будинок був якісним і прослужив своїм господарям якомога довше.

Як побудувати будинок «під ключ» в Хмельницькому?

Звернувшись в нашу компанію, ви можете бути впевненими в якості робіт. За бажанням клієнта ми зводимо коробки, будинки під обробку і дім під ключ.

Коробки

Так умовно називається частина майбутньої будівлі. Як правило, коробка складається з фундаменту, стін і покрівлі. Фундамент - основа будь-якої будівлі, від того, наскільки якісно він буде облаштований, залежить, наскільки міцним буде майбутня будова. Застосовується кілька різновидів фундаментів:

 • стрічковий;
 • стовпчастий;
 • фундамент;
 • монолітно-армований.

Після заливки фундаменту приступають до наступного етапу - зведення стін з того матеріалу, який вважає за краще замовник.

Будівництво покрівлі - це цілий комплекс робіт. Дах складається з дерев'яного каркаса, утеплювача і покрівельного покриття. Без даху будівництво коробки вважається незавершеним.

Будинки під обробку

Ця послуга більш затребувана, фронт робіт тут куди більш великий. За великим рахунком, зводиться повноцінний житловий будинок, але роботи не передбачають обробку. Після того, як ми зустрінемося з замовником, обговоримо, чого саме він хоче, починається робота згідно з проектними даними. Етапів набагато більше:

Пристрій фундаменту. Різновид підстави вибирається, виходячи з багатьох факторів, таких, як властивості грунту, поверховість майбутньої будови. Чим вище будівля, тим потужнішим має бути його основа. Заощадити в цьому випадку вдасться тільки в тому випадку, якщо в якості будівельного матеріалу вибрати піно, газобетон або керамоблоки - вони легкі. Після заливки фундамент обов'язково «вистоюється», щоб набратися міцності. Даний етап триває не менше місяця.

Зведення стін. Перед тим, як приступити до наступного етапу, слід подбати про гідроізоляцію фундаменту і тільки після цього рухатися далі. Стіни повинні бути не тільки міцними, але і теплими. Для цього проводяться додаткові роботи по їх тепло-, шумо- і гідроізоляції.

Покрівельні роботи. В першу чергу проводять монтаж кроквяної системи з гідро-, паро- та теплоізоляцією. Врахуйте, що дах не тільки захищає мешканців будинку, але і є його окрасою. Вибір покрівельних матеріалів дуже широкий, головне - не розгубитися в цьому різноманітті.

Підключення комунікацій. На завершальному етапі проводяться електрику, вода та інші комунікації до будинку.

Будинки під ключ

Ця послуга є найбільш затребуваною у покупців, хоча ціна будинку під ключ - найвища. Вибираючи нашу компанію, ви гарантовано отримаєте будиночок своєї мрії. А з послугою «під ключ» зможете в'їхати в нього відразу, як тільки закінчаться будівельні роботи.

Крім будівельних робіт наші фахівці зроблять якісну внутрішню і зовнішню (при необхідності) обробку будинку. Крім того, етапи будівництва «під ключ» припускають допомогу у виборі ділянки, отримання всіх дозвільних документів. Наші дизайнери та архітектори грамотно спроектують майбутню будову. Після зведення будинку фахівці впорядкують територію. І тільки після цього здадуть проект в експлуатацію.

Все це позбавить вас від зайвих проблем, які можуть бути пов'язані з будівництвом. Замовити цю послугу - все одно, що купити готовий будинок. Всі турботи «СТЕЛЬМАХ» візьме на себе.

Вартість будівництва будинку в Хмельницькому і Хмельницькій області

Вартість будівництва будинку може бути різною. Остаточна ціна залежить від комплексу послуг, які надає компанія, складності роботи, а також матеріалів, які ви виберете. Так, проектування коштує від 90 грн./М2.

Ми завжди дбаємо про своїх клієнтів, тому готові запропонувати вигідні умови співпраці та зручні способи оплати роботи, які заздалегідь обумовлюються і вказуються в договорі. Найбільш зручний варіант - поетапна оплата, яка проводиться після певних виконаних робіт

1. Розрахунок первісної вартості будинку

За вашою заявкою складемо технічне завдання, в якій відобразитися характеристика ділянки, наявність проектної документації. Після цього проведено перший розрахунок вартості будівництва будинку, в комерційній пропозиції відобразимо характеристику будинку і його комплектацію, а також ціну.

2. Договір підряду будівництва

Виїжджаємо на об'єкт для обстеження ґрунтів, під'їзних шляхів і т.д. Погоджуємо після вивчення, уточнення всіх питань остаточну ціну. Далі укладаємо договір.
Договір це невід'ємна частина не тільки фінансової гарантії але і фіксація твердої ціни, характеристика будівельних робіт.

3. Підготовка ділянки

Перед початком будівництва необхідно провести зачистку майданчика від сміття, вирівнювання ділянки якщо це необхідно, завезення битовки, інструменту, спорудження тимчасових будівель: туалет, кухня, душова, склад. Після цього розбиваємо на ділянці пятно майбутнього фундаменту, готуємо при необхідності під'їзну дорогу.

4. Будівництво будинку

Після завершення підготовчих робіт на підставі проектної документації приступаємо до зведення коробки будинку.
В даний етап включені фундамент, прокладка комунікацій, зведення стін і перегородок, пристрій перекриттів, покрівлі, установка вхідних дверей, вікон, монтаж інженерних мереж.

5 Оздоблення будинку

Після виконання всіх етапів, підписаних актів приймання/здачі, приступаємо до зовнішньої обробки будинку. На основі побажань замовника або дизайн проекту розраховуємо кошторис на оздоблювальні роботи всередині будинку. По завершенню оздоблювальних робіт ви отримаєте гарантію на безкоштовне усунення недоліків протягом року.

БУДУЄМО БУДИНКИ ПІД КЛЮЧ - РІШЕННЯ ЗНАЙДЕМО

ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

З кожним Замовником підписуємо Договір на будівництво будинку. Складаємо розгорнуту кошторис з урахуванням всіх необхідних будівельних робіт і матеріалів, фіксуємо ціну.

ГАРАНТІЯ

Працюємо згідно ДБН(Державні будівельні норми) Гарантійний термін залежить від застосовуваних технологій і матеріалів, гарантія на будинок становить від 5 до 10 років.